Dowiedz się więcej
o Restauracji Wieża

Poznaj naszą historię

Michał Mleko

Szef Kuchni

Odpowiedzialny za Wieżowe smaki od samego początku. Michał był z Wieżą jeszcze przed jej otwarciem kiedy wspólnie wyjechaliśmy do Neapolu zbierać inspirację jak jego kawałek przenieść do Świdnicy.

Michał to wymagający szef kuchni ale jego dokonania potwierdzają iż jest to konieczne do prowadzenia tak stałego i stabilnego w smaku menu.

Raz w miesiącu Michał tworzy dla Was dodatkową wkładkę do menu ze specjalnymi sezonowymi daniami. Dzięki temu idąc do Wieży możecie zawsze liczyć na coś nowego do smakowego odkrycia.

Krótka historia Restauracji Wieża

Na początku była Wieża

Damian i Beata czyli właściciele Wieży swoją przygodę z tym świetnym miejscem zaczęli od budynku, który ich urzekł i chcieli zrobić w nim coś ciekawego. Coś czego w Świdnicy jeszcze nie było i można powiedzieć, że to miasto na takie miejsce czekało.

Później był Neapol

Wybraliśmy się w wspólnie do Neapolu aby zbierać wspólne inspiracje dla restauracji, wystroju, klimatu no i oczywiście jedzenia. Dzięki spędzeniu tam kilka dni łatwiej było nam zdecydować się na to co sami chcemy tworzyć.
Dlatego WIEŻA to restauracja z pysznym jedzeniem i luźną atmosferą, jak to wskazuje nasze wewnętrzne motto WIEŻA BEZ CIŚNIEŃ.

Remont Wieży

Najtrudniejszy element całej przygody. To tutaj było najwięcej zwątpień i przekonania, że porwaliśmy się z motyką na słońce. Ale dzięki wspaniałej ekipie, która pomagała nam od samego początku jakoś daliśmy radę i doprowadziliśmy projekt do końca.

testy smaku Wieży

Chcieliśmy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Przygotowaliśmy dla Was świetne dania i dużą kartę win, którą jak się pewnie domyślacie z przyjemnością dla Was testowaliśmy.

Otwarcie

Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo, szykowanie lokalu, menu oraz wszystkich materiałów trwało blisko 6 miesięcy. Tylko i aż dlatego, że wszystko chcieliśmy mieć dopięte na ostatni guzik, zanim pierwsi goście zawitają w Wieży. W dzień otwarcia odwiedziliście nas bardzo licznie i tak zostało przez najbliższy czas. Kolejka do lokalu to coś o czym nawet nie marzyliśmy więc jeszcze raz dziękujemy za sprawienie nam tak dużej radości.
Z tego co wiemy goście byli tak samo zadowoleni jak my 😉

Restauracja Świdnica – ul. Nauczycielska 3

W naszej ofercie i menu znajdziecie coś na każdy typ spotkania w Wieży, idealnie nadajemy się do takich zadań jak:
– Lunch
– Spotkanie Biznesowe
– Rodzinny Obiad
– Romantyczna Randka
– Świętowanie z rodziną lub znajomymi

Restauracja Wieża - Lunch Świdnica, Randka Świdnica, Pizza Świdnica

Restauracja Świdnica – Wieża ul. Nauczycielska 3

W naszej Świdnickiej restauracji korzystamy z oryginalnych włoskich składników DOP. Dbamy o to aby nasze jedzenie było jak najmniej przetworzone dzięki temu wydobywamy głębię prostoty włoskiej kuchni. Kuchnia Włoska – Świdnica – i już dłużej nie musicie szukać ciekawej restauracji w okolicy.

pl_PLPolish